• 0 termék 0 Ft
    Kosár
    Ön a következőket választotta:
    Kosárban összesen:
    0 db
    0 Ft
    BEZÁRÁS
  • REGISZTRÁCIÓ
img
37 900 Ft

Rönkház és fürdő Hajdúszoboszlón

Ha Hajdúszoboszló, akkor gyógyfürdő! Látogasson hát el ebbe a mesés városba, amely hírnevét szépségének, hangulatának és páratlan gyógyvizeinek, forrásainak köszönheti. Ha aktív és egyben pihentető időtöltést keres, jobb helyre nem is jöhetne. Töltődjön fel az Aqua Palace medencéiben, s máshogy látja majd a világot! A szállás külön említést érdemel. Hajdúszoboszló csodás üdülő övezetében, hatalmas, füves terület közepén található, és természetes, rönkökből épült apartmanokból áll. A házak az utolsó szögig fából készültek, és páratlan hangulata mellett az ősi anyag az egészségre is kiváló hatással van. Ilyen szállásból világszerte sincs sok, s most itt az alkalom, hogy kipróbálja! Kiváló döntését és aktív nyugalomban töltött napját akár egy üveg jégbehűtött pezsgővel is megünnepelheti.

img img


Feldobox élménykupon az alábbiak közül egyre jelent meghívást:

2 fő részére 1 éjszaka szállás apartmanban főszezonban (július-augusztus), valamint 1-1 egész napos felnőtt élményfürdő belépő a hajdúszoboszlói Aqua Palace-ba.

VAGY 5 fő részére 1 éjszaka szállás főszezonban, valamint 1 üveg Törley/Hungária pezsgő bekészítése az apartmanba.

VAGY 3 fő részére 1 éjszaka szállás főszezonon kívül, 1-1 felnőtt esti élményfürdő belépő az Aqua Palace-ba, valamint 1 üveg Törley/Hungária pezsgő bekészítése az apartmanba.

VAGY 2-3 fő részére 2 éjszaka szállás főszezonon kívül.


A Feldobox Élménykupon egész évben bármikor beváltható előre egyeztetett időpontban, a szabad helyek függvényében. Érdemes minél előbb bejelentkezni. Július-augusztus hónapokban csak minimum 4 éjszaka foglalással.


Hasznos információk

- Bejelentkezés 14:00 órától, kijelentkezés 10:00 óráig.
- Wifi, zárt parkoló, terasz, grill, bogrács.
- Pezsgő fogyasztása csak 18 éven felülieknek.
- 1 éves korig ingyenes.

Programlehetőségek a közelben

- Hungarospa Hajdúszoboszló.
- Hortobágyi Nemzeti Park.
- Debreceni virágkarnevál, állatkert.

Elérhetőség/Megközelítés

Relax Apartman
http://www.relaxapartman.hu

Cím: 4200 Hajdúszoboszló, Hóvirág u.7746/1
Telefon: 70/602-6393, 30/205-9805
E-mail: hovirag@relaxapartman.com
Megközelítés: Debrecentől 20 km-re, a 4-es főúton közelíthető meg. A városba érve az OMV benzinkútnál kell balra kanyarodni.

Megtekintés térképen

Élménybeszámolók

Élménybeszámolóink a felhasználók által kitöltött elégedettségi kérdőívekből és spontán visszajelzésekből származnak.


Szabó Mónika (Lőrinci), 2025-02-11

Minden nagyon tiszta volt, a tulaj nagyon kedves volt és segítőkész!


Oláh Judit (Budapest), 2024-09-30

Nagyon barátságos,közvetlen volt a szállás tulajdonosa.Tiszta,rendezett,felszerelt szállás volt.


Kugyela Tímea (Szarvas), 2023-12-12

Minden szuper volt, nagyon kedves, segítőkész személyzet. Jól éreztük magunkat!


Huszár József Istvánné (Tiszaföldvár), 2023-09-12

Minden szempontból nagyszerű volt a szállásunk: mind kényelem mind felszereltséget tekintve. A fából készült házak páratlan nyugalmat sugároztak, teljes kikapcsolódást jelentett számunkra.


Gosztola Krisztián (Budapest), 2023-08-27

Gyönyörű hely, a tulajdonosok nagyon kedvesek és segítőkészek.


Illés Kerepes Ágnes (Szabadka), 2023-06-25

Tökéletes választás volt a Relax Apartmanház! :) Csend, nyugalom, madárcsicsergés várt bennünket a hajdúszoboszlói erdő szélén, kellemes sétányi távra a fürdőtől és a város központjához. Egy éjszakával tovább is maradtunk a tervezettnél. A vendéglátók nagyon kedvesek. szívesen jövünk ide máskor is.


Kiss Péter Ferenc (Kiskunfélegyháza), 2023-04-22

Minden tökéletes volt.


Bársony Melinda (Mezőtárkány), 2017-09-01

Csöndes, nyugodt környezetben pihentünk. A Rönkház nagyon megnyugtató és kellemes volt.