Károlyi-Kastély Hotel & Restaurant
A neoklasszicista stílusú kastélyt magába foglaló birtok története meglehetősen régre nyúlik vissza, Ybl Miklós tervei alapján még a 19. században épült. A fehérvárcsurgói hotel 20 vendégszobával, valamint egész évben nyitva tartó étteremmel várja vendégeit. Hatalmas, elegáns termei és tágas pincéje szemet gyönyörködtető boltívekkel repíti a rég múlt időkbe. Az étterem a maga eleganciájával kínálja a magyar és francia gasztronómiai ínyencségeit. A terem uralkodó bordó színe, hangulatba ejtő atmoszférával párosul, melyet lágy zene leng körül, hogy belépve valóban egy arisztokrata miliő fogadja vendégeinket. Változatos kulturális programoknak és a korabeli ruhákba öltözött báloknak köszönhetően akár azt is megtapasztalhatja hogyan éltek a nemesek, szinte grófnak érezheti magát. Az 50 hektáros ősfás park egy kis tóval is rendelkező arborétum, mely kézzelfogható természettel és harapnivaló friss levegővel várja az ide látogatókat.
A Feldobox Élménykártya az alábbi programajánlatra váltható be:
- 2 fő részére 1 éjszaka standard kétágyas szobában félpanziós ellátással.
A szállás maximum 1 hónappal előre foglalható.
Amennyiben szeretné meghosszabbítani itt-tartózkodását, Feldobox Klubkártyával a szálloda 10% kedvezményt biztosít a további éjszakák árából.
Legnépszerűbb szolgáltatások
Ez a program a következő Élménycsomagban található: Kastélyszálló élménycsomag
Hasznos információk az élményprogramról
- Szobafoglaláskor jelezze, hogy Feldobox élménykártyával érkezik!
- Bejelentkezés 14:00-tól, kijelentkezés 10:00-ig.
- Díjtalan parkolási lehetőség.
- Háziállat fogadása térítés ellenében lehetséges.
- Minibár, széf a szobákban.
További programlehetőségek helyben
- Bálok (korabeli főúri öltözékekben).
- Borvacsora borlovag avatással.
- Interaktív dob-show.
- Szállodán kívüli programok: botanikai séta, lovaglás, lovaskocsikázás, íjászat, huszár bemutató.
További programlehetőségek a közelben
- Csókakő vára.
- Túrázás a Bakonyban vagy a Gaja-völgyben.
- Móri borvidék felfedezése.
- Horgászat.
Nyitvatartás
A Feldobox Élménykártya a karácsonyi és szilveszteri időszak kivételével egész évben felhasználható a szabad helyek függvényében. Egyéb ünnepi időszakokban minimum + 1 éjszaka foglalásával.
Az élményprogram helyszín elérhetőségei
Károlyi – Kastély Hotel & Restaurant
Weboldal: http://www.karolyikastely.hu
Cím: 8052 Fehérvárcsurgó, Petőfi Sándor u. 2.
Telefon: 30/221-6912; 21/311-0422
E-mail: hotel@karolyikastely.hu
Megközelítés: Székesfehérvárról 20 km, a 81-es úton Mór irányába haladva Fehérvárcsurgón található.
Rendelés online vagy telefonon
- Online rendelés esetén bankkártyával, átutalással, vagy utánvétellel fizethet. Szállítás 1-2 munkanapon belül GLS futárszolgálattal. A szállítás 20 000 Ft feletti rendelésre INGYENES ha van Feldobox klubkártyája. Online vásárlással kedvezményeket is gyűjthet hűségprogramunk keretében: -8% a következő rendelésre minden 15 000 Ft feletti vásárlás után.
- Telefonos rendelés: 06-1/315-2312 vagy 06-1/786-5670
Munkanapokon H-P: 08:00-16:30 között.
További képes beszámolót az élményeinkről az Instagram oldalunkon talál. Felhasználói véleményt a személyes fiókjába belépve, a beváltott élménycsomagoknál tud megfogalmazni a kérdőív kitöltésével, amit havi nyereményjátékban való részvétellel és vásárlási kedvezménnyel is honorálunk!
Felhasználói vélemények a Feldobox élményprogramról
|
Jánszky Lajos
(Székesfehérvár),
2024-11-03
Főúri hangulatú kényelmes szobák. Kiváló francia-magyar konyha. Figyelmes személyzet. |
|
Oroszné Bicskó Ágnes Anna
(Debrecen),
2024-07-23
Csodálatos környezetben, nyugodt, csendes pihenéssel teltek napjaink. A belső terek ámulatba ejtőek. A személyzet minden tagja nagyon kedves!! |
|
Jurák Róbert
(Budapest),
2024-05-31
Kastélyhoz illő stílusú volt a szoba. Mindenki nagyon kedves volt, és mindig mosolygott. Az ételeket finomak voltak. |
|
Buró Attila
(Budapest),
2023-08-06
Gyönyörű volt a hely és kiválóan felkészült, nagyszerű személyzet fogadott minket. |
|
Ádám László
(Pusztaszabolcs),
2023-07-21
Minden nagyon szép és jó volt, maximálisan megfelelt az igényemnek. |
|
Biszak Zsolt
(Márkó),
2023-05-16
Nagyon jól éreztük magunkat a szálláson, illetve a kastély parkjában. Az étterem szolgáltatásival is maximálisan elégedettek voltunk. |
|
Pilikta László
(Dunaszentpál),
2022-07-27
Mindennel meg voltunk elégedve: berendezés, tisztaság, recepció, ételek, kiszolgálás...Nyílt Konyha program, beszélgettünk a séffel a nagyon finom ételkülönlegességekről, amit előttünk készítettek el és szolgáltak fel.Nagyszerű, felemelő élmény volt! |
