• 0 termék 0 Ft
    Kosár
    Ön a következőket választotta:
    Kosárban összesen:
    0 db
    0 Ft
    BEZÁRÁS
  • REGISZTRÁCIÓ

Álláshirdetés

allashirdetes

Élményajándékozással és feltölthető ajándékkártyákkal foglalkozó piacvezető cégünk keres:

B2B Értékesítési Menedzser munkatársat

Feladatok:

- Üzleti ügyfélkör fejlesztése, kapcsolatok létrehozása a döntéshozó pozícióban lévő ügyfélkörrel (HR vezetők, marketing managerek, beszerzők, igazgatók)

- Termékekkel kapcsolatos tanácsadás a vevőknek

- Ajánlatok készítése, megrendelések kezelése és adminisztrációja

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség marketing, kommunikáció vagy kereskedelmi területen, és/vagy releváns tapasztalat B2B kapcsolatok menedzselésében

- Kiváló kommunikációs és prezentációs készség

- Motivált, energikus, a kihívásokat szerető egyéniség

- Önbizalommal és vezetői képességekkel rendelkező személy

- Magyar anyanyelv, Angol feltétlenül szükséges

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- Izgalmas munka egy innovatív terméken, az élményajándékok és a feltölthető ajándékkártyák fejlődő piacán

- Lehetőség bevonódni a cég fejlődésébe, hosszú távú karrier perspektíva

- Részvétel egy barátságos és fiatal csapatban, jó munkakörnyezetben

- Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület, Bem rakpart 56 fsz.1. (Margit híd budai hídfő)

Fényképes önéletrajz rövid kísérőlevél küldésével a hr@feldobox.hu email címre.

Bővebb információ a B2B részlegünkröl: https://fdb-incentive.hu